Lieve granny zoekt jongen
Meer info over Jetteke
Ken je dat gevoel dat je het a la minute wil doen? En dat dat dan niet kan, omdat je partner niet in de buurt is? Dat gevoel heb ik heel vaak. Mijn man werkt natuurlijk gewoon overdag, dus ik kan hem daar dan niet mee lastig vallen. Hoe zou jij het vinden als ik jou dan vraag? Mag jij dat andersom bij mij ook doen!
Naam:
Jetteke
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Gorinchem
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Carola
57 Jaar · De Panne · West-vlaanderen
ik ben een gezellige dame, die graag lacht en plezier maakt , ik ben eerlijk en betrouwbaar
Rijpe oma (57) sexdaten

Askme
50 Jaar · Enschede · Overijssel
na mijn scheiding had mijn man na een week al een ander en ik zit na 3 jaar nog altijd alleen. Dat wil ik niet meer ik wil weer stralen en gelukkig zijn.
Hete vrouw (50) emailen

Zeeuwse
65 Jaar · Schouwen-Duiveland · Zeeland
Lieve, zorgzame zeeuwse dame zoekt lieve man. Die ook van zon, zee en rust houd. Humor staat hoog in het vaan. Een dag niet gelachen een dag niet geleefd.
Sexy granny (65) zoekt man

Grietjesonja
60 Jaar · Waregem · West-Vlaanderen
Het lege nest syndroom heeft mij in de greep, ik vind het zo moeilijk dat mijn dochter het huis uit is gegaan. Het enige dat helpt naar mijn idee is een man die een aanvulling wilt zijn op mijn leven.
Rijpe granny (60) wil sex

Relanaa
60 Jaar · Oostkamp · West-Vlaanderen
Wat kan een dag soms lang duren, als ik aan het werk ben gaat het nog wel maar daarna lijken de uren soms niet voorbij te gaan.
Oudere granny (60) zoekt man