Meer info over Vajan
Het klinkt misschien heel apart maar ik heb sinds kort een boot gekocht. Waarom is een goede vraag maar ik dacht lekker met vakanties het water op en daar een paar dagen verblijven. Maar angsthaas als ik ben ik durf dat helemaal niet alleen haha.
Naam:
Vajan
Leeftijd:
53 Jaar
Woonplaats:
Breda
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Cathalena
50 Jaar · Alblasserdam · Zuid-Holland
Ik ben niet op zoek naar een relatie maar naar een vriendschap met voordelen. Wil jij ook gewoon seks zonder relatie dan kunnen we het toch gewoon doen zonder al teveel gedoe.
Lieve vrouw (50) verwennen
Penloppe
53 Jaar · Valkenswaard · Noord-Brabant
Ik ben niet de slankste maar met mij kan je heel gezellig eten.
Hete dame (53) daten
Mokien
56 Jaar · Westerwolde · Groningen
Vrijheid is blijheid zo dacht ik na dat mijn relatie over was en ik in de rechtbank stond. Maar nu mis ik toch gezelschap in mijn leven.
Lieve oma (56) zoekt sex
Malet
53 Jaar · Houten · Utrecht
Ik ben maar dood gewoon, niets speciaal als jij wat wil weten vraag maar.
Hete dame (53) verwennen
Bonnylief
66 Jaar · Noordwijk · Zuid-Holland
Volgens mijn vriendinnen moet ik niet meer aan een man beginnen op mijn leeftijd. Maar waarom eigenlijk niet? Zo oud ben ik nou ook weer niet, ik sta nog niet met één been in het graf. Dus ik ben gewoon eigenwijs en ga toch lekker op zoek
Lieve granny (66) wil man