Meer info over Toedel
Mist het om eens weer lekker goed te worden gepakt. Het mag er best een beetje stevig aan toe gaan zonder dat het meteen SM wordt. Ik hou van een beetje ruig. Hoop iemand te vinden die net als ik van lekkere harde sex houd.
Naam:
Toedel
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Katleja
55 Jaar · Maashorst · Noord-Brabant
Een katje kan ik op zijn tijd soms wel zijn hoor, maar je hebt nog geen handschoenen nodig om mij aan te pakken haha. Je moet immers ook niet meteen weg lopen toch?
Sexy oma (55) zoekt jongen
Foxylady
51 Jaar · Waadhoeke · Friesland
Ik kan nog prima meekomen met de jeugd, selfies, smartphones, social media. Dus waarom zou ik niet beginnen met online daten. Ik wil wel eens zien wat deze wereld te brengen heeft.
Geile dame (51) zoekt sex
Pafee
53 Jaar · Heusden · Noord-Brabant
Ik zeg altijd eerlijk wat ik denk.
Sexy dame (53) contacteren
Smokeyy
52 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Er zijn zoveel vrouwen die maar klagen dat ze niet geneukt worden, ik heb daar nooit moeite mee gehad en weet wel hoe dat kan, ik neem initiatief en zet de eerste stap. Voor mij is dat ook niet moeilijk, ik ben namelijk nooit verzadigd.
Lieve dame (52) zoekt jongen
Navinne
51 Jaar · Westerwolde · Groningen
Mijn haren zijn echt oranje je moet er van houden.
Geile dame (51) wil man