Meer info over Annemijntje
Helaas heb ik een leeftijd bereikt dat het niet zo makkelijk is om nog een man te vinden. Ik heb het geprobeerd, maar de mannen lopen niet echt warm voor me. Hier zijn mannen die juist op zoek zijn naar een vrouw, dus ik heb goede hoop dat het hier wel lukt. Ik ben geen mooie jonge blom meer, maar ik ben wel leuk en doe allerlei leuke dingen, ik ben echt goed gezelschap!
Naam:
Annemijntje
Leeftijd:
67 Jaar
Woonplaats:
Zuidplas
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Margrietje
57 Jaar · Assen · Drenthe
Mijn hele leven woon in al in Drenthe en hou er zo erg van, de natuur, de weide en ga zo maar door. Nu nog een leuke man treffen en mijn leven is compleet, dus wie weet zit diegene waar ik naar op zoek ben hier wel.
Mooie oma (57) zoekt man
Sociaalbeest
56 Jaar · Borger-Odoorn · Drenthe
Ik ben een sociaal beest, op elke feestje verschijn ik en ik hou gewoon echt van gezelligheid. Maar het alleen naar huis gaan vind ik echt verschrikkelijk.
Mooie oma (56) zoekt man
Adelaine
53 Jaar · Etten-Leur · Noord-Brabant
Heb in mijn leven veel geluk gehad, er is mij financieel nooit iets te kort gekomen en daar ben ik natuurlijk nog steeds heel blij mee. In de liefde is dat helaas wel anders. Heb vaak de verkeerde man getroffen en ik hoop hier de juiste
Oudere dame (53) wil man
Djoley
64 Jaar · Gent · Oost-Vlaanderen
Kan hier natuurlijk van alles neer gaan zetten maar de vraag is wat jij eigenlijk wilt weten toch? Dus als ik een open boek ben wat zou jij mij gaan vragen?
Lieve granny (64) daten
Fleurop
55 Jaar · Hengelo · Overijssel
val op stoere jongensachtige blanke mannen je moet wel op eigen benen kunnen staan en je eigen boontjes kunnen doppen
Oude oma (55) sexdaten