Meer info over Mysti
Ik ben best wel een heel gezellige dame die geniet van kleine dingen in het leven. Alleen is maar alleen ook al heb ik heel veel vrienden maar die hebben allemaal een partner. Zelf ben ik gescheiden en hou van alle gezellige dingen maar liefst dan wel met een lieve man naast mij.
Naam:
Mysti
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Zoetermeer
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Femmy48
55 Jaar · Katwijk · Zuid-Holland
Mijn relatie is echt al een tijdje voorbij en het verlangen naar sex begint nu wel steeds meer te groeien. Verder geen gedoe maar alleen sex met elkaar, niets eenmaligs trouwens, want daar houd ik niet van.
Lieve oma (55) sexdaten
Receptjes
51 Jaar · Arnhem · Gelderland
Ik ben echt dol op lekker eten en lekker eten koken.
Mature dame (51) zoekt man
Goudlokske
54 Jaar · Anderlecht · Brussel
Carpe diem...
Hete dame (54) daten
WebkeBrussel
55 Jaar · Brussel · Brussel
Ik aan de ene kant van de stad en mijn vriend aan de andere kant van de stad. Hij te druk om regelmatig bij mij te zijn. Misschien heeft hij zelfs wel iemand voor erbij. Maar als dat zo is, dan mag ik dat vast en zeker ook wel. Je bent net zoals
Mooie oma (55) wil sex
DonNa1969
53 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Hey, ben jij die leuke , lieve, mooie, charmante, eerlijke, betrouwbare, optimistische, vrolijke, tikje ondeugende, niet te burgerlijke, sociale man die ik zoek ???????
Oude dame (53) wil man