Meer info over Iseeya
hou van mode en ga dan ook graag winkelen. Nu ben ik al 5 jaar alleen en wil ik net als mijn vriendinnen ook wel eens lekker in de avond op de bank zitten of samen op vakantie kunnen gaan. Nee ik ben niet eenzaam of zielig en ik weet me best wel te redden, maar zeg nou eerlijk samen is wel leuker toch?
Naam:
Iseeya
Leeftijd:
35 Jaar
Woonplaats:
Noordwijk
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Greyshades
59 Jaar · Oost Gelre · Gelderland
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.
Sexy oma (59) daten
Yvonneke45
59 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Hoihoi! Ik ben Yvonne, ben een lieve oma die zich nog heel jong voelt. Ik zoek leuke contacten.
Lieve oma (59) daten
Sxy70
52 Jaar · Almelo · Overijssel
spontane chaoot, levensgenieter, feestbeest, mensen mens, zorgzaam, enorme flirt, dierenliefhebber, makkelijk in gebruik omgang
Oude dame (52) verwennen
Spaceding
57 Jaar · Geertruidenberg · Noord-Brabant
Ik weer vertroeteld worden door een knappe man, Het is al een tijdje dat dat is gebeurt en wat je geeft krijg je natuurlijk terug. Ik ben een ondernemende vrouw die met jou wil genieten van het leven.
Geile oma (57) sexdaten
Gabri
60 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ik heb mijn soulmate gevonden in mijn man en die wil ik ook nooit meer kwijt, ondanks dat mijn man en ik ook heel erg verschillen weten we wel wat we willen. We houden onze relatie omdat we zonder elkaar niet kunnen maar laten elkaar wel
Lieve granny (60) sexdaten