Meer info over Linguaal
Na een lang huwelijk ben ik nu weer alleen en wil weer volop genieten van en met een man die niet verlegen is maar van aanpakken weet.
Naam:
Linguaal
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Venlo
Provincie:
Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Hylkie
50 Jaar · Roermond · Limburg
Al tijdens is er geen leuke man in mijn leven geweest, en ik ben toch echt op zoek naar die ene leuke man waar ik het leuk, gezellig en spannend mee kan hebben.
Geile vrouw (50) sexdaten
Marliesse
62 Jaar · Lansingerland · Zuid-Holland
Heel lang geleden, het voelt voor mij in een vorig leven, ben ik tijdens mijn zwangerschap in de steek gelaten. Het kindje dat ik verwachtte had het syndroom van Down. Mijn toenmalige partner kon dit niet aan en heeft mij en zijn kind
Wulpse granny (62) contacteren
DeborahLeid
60 Jaar · Gent · Oost-vlaanderen
Na lang nadenken ben ik tot het besluit gekomen dat ik meer wil doen dan alleen missionaris. Ik ben vaak alleen en wil dan wel meer ontdekken. Wat denk jij over een vrouw die de leiding wil nemen?
Lieve granny (60) zoekt man
VrijwilligerNinoek
65 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Ik ben altijd bezig met mijn vrijwilligers werk ik vind het geweldig om te doen, maar nu ik meer vrije tijd heb zou ik ook graag leuke dingen met een man ondernemen.
Mooie granny (65) zoekt man
VanessaB
59 Jaar · Assen · Drenthe
Ik ben herstellende van kanker en zoek iemand die met mij gezellige dingen wil ondernemen.
Rijpe oma (59) emailen