Rijpe vrouw zoekt man
Meer info over Yasmine
Ik ben een rustige girl next door. Hou van muziek luisteren, schrijven, tekenen en aquarel. Ik werk in de zorgsector en ik zoek hier wat plezier en ontspanning. Misschien ook meer, wie weet?
Naam:
Yasmine
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Schouwen-Duiveland
Provincie:
Zeeland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Dianthy
57 Jaar · Smallingerland · Friesland
Ooit dacht ik de liefde van mijn leven gevonden te hebben maar helaas bleek dat niet zo te zijn, dus nu start ik een nieuwe zoektocht, voor liefde ben je nooit te oud.
Oudere oma (57) verwennen

PartnerincrimePosch
50 Jaar · Zeist · Utrecht
Ik zoek een leuke partner in crime, iemand die ook een keer iets anders wil en gewoon knetter hard wil vreemd gaan. Waarom omdat het kan.
Oude vrouw (50) sexdaten

XLonelygirlx
55 Jaar · Sint-Agatha-Berchem · Brussel
Na een aantal jaren alleen, wat me trouwens prima beviel, ben ik wel weer toe aan een schouder! Ben jij lief, eerlijk en respectvol? Dan zoek ik jou!
Wulpse oma (55) verwennen

Hotfrancien
55 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik zal het kort houden, ik zoek een leuke lat relatie dat we elkaar aan kunnen vullen niet al te veel verplichtingen.
Oudere oma (55) wil man

Loesnada
65 Jaar · Haarlemmermeer · Noord-Holland
Al een beetje ouder maar nog steeds actief en volop in het leven staan, zo ben ik en doe er alles aan om er goed uit te zien. een lieve man is die ik wil leren kennen, iemand die ook alleenstaand is en een partner zoekt.
Geile granny (65) contacteren