Rijpe dame emailen
Meer info over Mamatijd
Ik ben nu een geruime tijd gescheiden en ik heb genoeg genoten van mijn tijd als vrijgezel. Het is nu tijd voor iets vast en serieus. Ik ben spontaan, vlot, vrolijk en niet de lelijkste toch?
Naam:
Mamatijd
Leeftijd:
52 Jaar
Woonplaats:
s-Hertogenbosch
Provincie:
Noord-Brabant
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Gwenne
57 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Mijn man is goed en lief voor me, maar seks wil hij praktisch niet. Nu ik dit zo opschrijf, bedenk ik me hoe cliche dit klinkt. Maar ik kan er wel een ander verhaal van maken, het is gewoon zo. Het allerliefst zou ik regelmatig samen komen
Rijpe oma (57) zoekt jongen

Dolletje
53 Jaar · Hengelo · Overijssel
ben altijd wel in voor een dolletje,maar kan ook serieus zijn.
Mature dame (53) zoekt man

Zoblijdatiklach
50 Jaar · Gemert-Bakel · Noord-Brabant
Heel lang heb ik niet durven lachen omdat mijn tanden zo scheef waren. Na jaren een beugel durf ik ze eindelijk te laten zien.
Lieve vrouw (50) zoekt sex
Pastelle
59 Jaar · Utrecht · Utrecht
Kunstzinnige vrouw die ook in het onderwijs werkt. Ik hou van dansen, dinertjes en terrasjes.
Sexy oma (59) zoekt man

Niya
53 Jaar · Lelystad · Flevoland
Vijftig is het nieuwe dertig vind ik zelf, al zie ik er niet meer zo uit. Maar daarom mag ik toch nog wel een toekomst mogen als toen ik zo oud was?
Oude dame (53) contacteren