Meer info over Louisa
ik bekijk situaties nuchter en met een vleugje humor. daarnaast kan ik ook serieus zijn.ik hou ontzettend van ondeugende mensen met humor, waar je super mee kan lachen!
Naam:
Louisa
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Zaanstad
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Pamzien
51 Jaar · Almere · Flevoland
Ik heb wel een man in mijn leven, maar het is gewoon de laatste tijd niet zo tof meer.
Lieve dame (51) emailen
Lekkerlikk
52 Jaar · Schaarbeek · Brussel
Op zoek naar een man die veel met mij gemeen heeft. Ik ben een redelijk nuchtere meid maar wel romantisch en zoek een man die echt helemaal voor iemand wil gaan.
Rijpe dame (52) daten
TanjaVanV
70 Jaar · Heumen · Gelderland
Scheiden doet lijden zegt het spreekwoord, bij mij was het meer een opluchting. Ben ook niet slecht uit de scheiding gekomen, financieel kan ik mij heel goed redden, en ik ben ook in het huis kunnen blijven wonen. Het enige waar ik tegenaan
Wulpse granny (70) zoekt man
MildeLiva
63 Jaar · Leiden · Zuid-Holland
Het lijkt me veel leuker om met elkaar door het leven te gaan dan in mijn eentje. Het single bestaan ken ik inmiddels wel en daar vind ik niet zo heel veel meer aan. Een lieve man is die zoek waarmee ik een fijne tijd mee wil doorbrengen.
Oude granny (63) zoekt man
TheSkies
57 Jaar · Uithoorn · Noord-Holland
Ik zoek niks, word graag gevonden
Hete oma (57) zoekt jongen