Meer info over Lachertje
Al ben je nu bruin, blond, rood of zwartharig of bruine, blauwe of groene ogen of groot, klein of normaal. Voor mij maakt het allemaal niet zoveel uit. Je moet mij iets doen. En ik kijk dan naar de binnenkant. Als je lief en vriendelijk bent. Respect hebt voor mij en voor jezelf. Dan maak je bij al een kans. Wil je ons samen brengen dan moet er een goeie basis van vriendschap zijn. Wil je weten of je in aanmerking kom? Stuur me dan je cvtje door en verkoop je zelf
Naam:
Lachertje
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
Diepenbeek
Provincie:
Vlaams-Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Fladdertje
68 Jaar · Zeist · Utrecht
Ik ben de zestig gepasseerd, maar in mijn hoofd voelt dat echt niet zo! Ik neem het allemaal niet zo serieus, het is allemaal al lastig genoeg. Zo ook met de mannen. Dat hoeft voor mij ook niet zo serieus. Gewoon lang leve de lol, vastleggen
Hete granny (68) zoekt man
Xiehh
56 Jaar · Almere · Flevoland
Heb wel een vriend maar lijkt soms net alsof die alleen maar zijn werk belangrijk vindt. Ik ben er toch ook nog? Maak jij wel graag een gaatje vrij voor mij?
Oudere oma (56) verwennen
Piavoorv
59 Jaar · Apeldoorn · Gelderland
Ik voel mij echt, zoals ik eruit zie. jong en energiek. Dit kan je absoluut niet van mijn vriend zeggen. Die is absoluut het tegendeel. Ik wil niet achter de geraniums blijven zitten, ik wil leven, dansen en genieten. Doe je mee?
Wulpse oma (59) zoekt sex
Noor
61 Jaar · Dalfsen · Overijssel
ik wil graag eens heerlijk met jou naar de sauna of misschien een andere plek waar we elkaar eerst bloot kunnen zien. Ik vind het heerlijk om de spanning op te bouwen en zo kan er later echt alles van komen.
Oudere granny (61) verwennen
Noeriaa
57 Jaar · Vlaardingen · Zuid-Holland
Lang geleden vanuit Spanje naar Nederland gekomen, je kan soms een hoop doen voor de liefde. Maar als de liefde dan wat afneemt wordt het wel erg moeilijk.
Mooie oma (57) wil man