Meer info over Sushine
Weet je wat ik mis? Het gevoel geliefd te zijn. Gewaardeerd te worden. Ik ben nog maar tien jaar getrouwd, helemaal niet zo lang. Maar toch is de sleur er al flink ingeslopen en ik denk dat mijn er niet zo veel meer aan vindt met mij. Het zou me niet verbazen als hij een ander ernaast heeft. Ik zoek een lieve man, die mij eens in het zonnetje wil zetten.
Naam:
Sushine
Leeftijd:
41 Jaar
Woonplaats:
Haarlem
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Sucetta
52 Jaar · s-Hertogenbosch · Noord-Brabant
Ik heb een schattig hondje en besteed daar veel van mijn tijd aan. Maar soms zou ik ook nog wel meer dingen willen doen.
Geile dame (52) contacteren
Coolinda
52 Jaar · Brussel · Brussel
Mijn naam is Colinda ben eerlijk, spontaan en mag graag lachen. Ik hou van koken en of uit eten gaan. Zou graag in contact willen komen met een man om samen leuke dingen te gaan doen.
Hete dame (52) zoekt man
Mooielingerie
65 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Ik laat graag zien wat ik allemaal in huis heb. En als het kan iedere dag. Maar ja, dan moet er wel iedere dag iemand zijn om dat aan te kunnen laten zien. Ik heb hopelijk niet voor niets mooie lingerie gekocht.
Mature granny (65) verwennen
Samarinde
54 Jaar · Utrecht · Utrecht
Drie jaar geleden ben ik gescheiden en dat had ik veel eerder moeten doen. Ik geniet weer van mijn leven. Het enige wat ik mis zijn een paar stevige mannenhanden tussen mijn benen. Die me nat kunnen maken en me dan klaar kunnen wrijven.
Oudere dame (54) zoekt jongen
Yolanthy
56 Jaar · Heerenveen · Friesland
Binnenkort maar weer eens bij mijn vakantie woning gaan kijken, een erg leuk klein huisje. Maar als ik daar heen ga kom ik wel tot rust maar ik voel mij er ook vaak eenzaam.
Hete oma (56) wil man