Oude dame zoekt man
Meer info over Isabellahier
Ik ben misschien nog niet zo oud maar ik ben toch klaar om me te gaan binden aan een man. Ik zoek iemand die serieus op zoek is en ook echt een toekomst op wil bouwen. Ben jij een man die het leuk vind om met mij op stap te gaan en samen eerst eens leuke dingen te ondernemen en zo elkaar ook beter te leren kennen?
Naam:
Isabellahier
Leeftijd:
27 Jaar
Woonplaats:
Dronten
Provincie:
Flevoland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Cherryll
62 Jaar · Zaanstad · Noord-Holland
Wil jij een Gooise vrouw? Ben jij iemand die zich helemaal weet weg te cijferen voor een dame? Wil je graag in de buurt zijn van de meeste welgestelden in Nederland? Meld je gauw, voor je het weet ben ik al bezet.
Hete granny (62) zoekt jongen

Kuskussen
54 Jaar · Tietjerksteradeel · Friesland
Hallo jij daar. Ken ik jou niet ergens van? Flauwe openingszin, maar je moet toch ergens beginnen. Ik ben een romantisch type en jij maakt mij helemaal gek met een massage. wat moet ik daar tegenover stellen?Laat maar horen.
Sexy dame (54) zoekt jongen

Letitia
60 Jaar · Leusden · Utrecht
Mijn man wilde geen trio. En dat werd zo'n issue dat we niet meer verder samen wilden leven. Gescheiden dus. En nu ga ik verder zoeken naar iemand die wel een trio wil. Ik doe het het liefst met twee mannen, maar als jij het anders kan regelen,
Oudere granny (60) sexdaten

Silly
54 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
ben een sportieve dame,die probeert te genieten van het leven! ben sociaal,luisterend oor en maak graag plezier.
Mature dame (54) sexdaten

Marja_Marnee
52 Jaar · Texel · Noord-Holland
Hi. Ik ben op zoek naar een lekkere kerel. Het hoeft voor mij niet wild te zijn als het maar gewoon lekker is. Ook heb ik niet veel met lak, leer, kettingen en ander gedoe.
Mature dame (52) zoekt sex