Meer info over Goik
Vriendschap is heel mooi maar ik mis die ergens toch wel. Ik heb wel heel veel vrienden maar ik mis die ene vriend waar ik alles tegen kwijt kan.
Naam:
Goik
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Noordenveld
Provincie:
Drenthe
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Onipaa
55 Jaar · Heers · Vlaams-Limburg
Spontaan en af en toe een beetje ondeugend, moet kunnen toch?
Rijpe oma (55) verwennen
Jenne
55 Jaar · Rozendaal · Gelderland
Zijn we samen geil? Kom dat even mooi uit! Vertel me maar hoe jij het liefst klaarkomt, dan zorg ik daarvoor. En andersom doe jij dat dan bij mij. Afgesproken?
Wulpse oma (55) sexdaten
Quint
53 Jaar · Sudwest-Fryslan · Friesland
Zal ik je vertellen wat jij wil weten dan zeg jij wat ik jou wil vragen, des te sneller hebben wij een contact gelegd en kunnen we op zoek gaan naar de klik. Of zullen we het zoeken naar de klik uitstellen tot na de seks en kijken wat het ons
Oudere dame (53) daten
Gabri
60 Jaar · Antwerpen · Antwerpen
Ik heb mijn soulmate gevonden in mijn man en die wil ik ook nooit meer kwijt, ondanks dat mijn man en ik ook heel erg verschillen weten we wel wat we willen. We houden onze relatie omdat we zonder elkaar niet kunnen maar laten elkaar wel
Lieve granny (60) sexdaten
Falin
59 Jaar · Utrecht · Utrecht
Ik wil gewoon leuke dingen ondernemen.
Oude oma (59) contacteren