Mature vrouw zoekt man

Meer info over Afgeknapt
je snapt misschien wel, waarom ik niet samenwoon. Hij kan niet eens zijn eigen kleren strijken en over z'n kookkunsten zal ik maar helemaal niks zeggen.
Naam:
Afgeknapt
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Arnhem
Provincie:
Gelderland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Geenbladvoordemond
61 Jaar · Breda · Noord-Brabant
Ik zeg altijd alles wat ik denk en soms brengt mij dat wel eens in de problemen.
Geile granny (61) emailen
Diamantje_1
62 Jaar · Hellendoorn · Overijssel
Ondanks dat ik een relatie heb en samenwoon zoek ik toch een leuke man om af en toe een spannende avond te hebben. Mijn vriend is op uitzending voor de laatste keer en is dus maanden van huis af. Waarom zouden wij het ons niet dan gezellig
Mooie granny (62) contacteren
XXlove
54 Jaar · Het Hogeland · Groningen
Vrolijke lieve betrouwbare dame. Makkelijk in de omgang. Geniet van de kleine dingen in t leven. Weet wat ik wil en niet wil.
Mooie dame (54) wil man
Ookdeminderekanten
59 Jaar · Dronten · Flevoland
Het is geven en nemen in het leven maar ik heb ook mijn gebreken en daar moet je ook mee kunnen leven.
Mature oma (59) zoekt man
Vhot
53 Jaar · Alkmaar · Noord-Holland
Sinds kort vrijgezel, dat is wel even wennen zeg, maar merk gelijk al wat ik zeker mis. Een keertje echt goede sex! Daar kijk ik nu naar uit en misschien vind ik hier wel iemand die dat met mij wil doen. Ik hoop zelfs vaker dan 1 keer als de
Hete dame (53) verwennen