Mature oma zoekt jongen
Meer info over Lumbuu
Als echte Limburgse ben ik dol op zoet. De vlaaien bedoel ik he haha. Ik ben zelf alles behalve zoet, ben eerlijk gezegd meer pikant. Welke man houdt wel van wat vuur?
Naam:
Lumbuu
Leeftijd:
21 Jaar
Woonplaats:
Kerkrade
Provincie:
Limburg
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met

Edelsteentje
51 Jaar · Voerendaal · Limburg
Ja zin om je te ontmoeten mijn maatje die net als ik positief ingesteld is..wijs geworden zonder veroordeling over wat was ...in het nu leeft..
Hete dame (51) contacteren

LekkerLatten
51 Jaar · Aa en Hunze · Drenthe
Er is al een man is het spel, maar daar woon ik niet mee samen. Ik vind het belangrijk een mate van vrijheid te behouden, om dingen op mijn manier nog te mogen ervaren. Spreekt jou dit aan? Het moet niet te moeilijk zijn, dus gebonden mannen
Lieve dame (51) emailen

Boo
55 Jaar · Steenwijkerland · Overijssel
Toen ik er achter kwam dat mijn man vreemd ging, was ik er meteen klaar mee. Hij droeg me altijd op handen. Dacht ik. Maar dat deed hij alleen maar zodat ik er niet achter zou komen dat hij het achter mijn rug om met een collega deed. Exit
Mooie oma (55) wil man
Noring
57 Jaar · Almere · Flevoland
Soms moet je even kijken of dit alles is of dat er toch nog meer mogelijk is daarom zou ik graag een keer vreemd willen gaan met een leuke man.
Hete oma (57) contacteren

Ratatoeje
50 Jaar · Westerkwartier · Groningen
Getrouwd maar mis de spanning. Misschien kun jij mij die spanning bezorgen?
Lieve vrouw (50) emailen