Meer info over CEOCarina
Samen met mijn man een groot bedrijf uit de grond gestampt waar ik best wel trots op ben. Alleen heeft ons seks leven hier onder moeten lijden. discretie vereist.
Naam:
CEOCarina
Leeftijd:
57 Jaar
Woonplaats:
Schaarbeek
Provincie:
Brussel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Gabrianne
53 Jaar · Medemblik · Noord-Holland
Draag graag leuke kleding, en niet omdat ik iemand wil uitdagen maar gewoon omdat ik vind dat het mij leuk staat. Maar hoe leuk zou het zijn als jij het uit kan trekken en je handen over mijn lijf kan laten gaan?
Mature dame (53) wil man
Janeislief
65 Jaar · Lansingerland · Zuid-Holland
Ik ben een lieve vrouw en ik hoop hier een lieve heer te vinden voor een leuke tijd.
Sexy granny (65) emailen
Jennat
69 Jaar · Maassluis · Zuid-Holland
Zo eens kijken of hier nog mannen zitten die wandelen, fietsen en natuurlijk een terrasje leuk vinden om te doen.
Hete granny (69) zoekt man
SoapieSophie
56 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Een boek kan ik schrijven over mijn leven, mijn leven is net een soapserie. Deze soapserie wil ik een positieve wending geven, ik zoek een man die mij waardeert en mij het gevoel geeft dat ik het waard ben om voor te leven.
Hete oma (56) contacteren
Aaltje
60 Jaar · Apeldoorn · Gelderland
Allerlei privedingen ga ik hier niet allemaal neerzetten, het gaat niet iedereen wat aan wat ik allemaal beleefd heb. Natuurlijk vertel ik je alles als we elkaar leren kennen en het klikt tussen ons. Ik ben op zoek naar een lieve man
Wulpse granny (60) zoekt man