Meer info over Vrouwtjeh
Getrouwd en op zoek, je zal nu vast wel denken waarom ik zoek als ik een man thuis heb. Hij heeft vroegtijdig al een probleem met hem hard te krijgen, als wij seks hebben dan gaat hij er meestal half slap in en dat blijf die ook. Eens weer een harde knots tussen mijn benen zou mij goed doen.
Naam:
Vrouwtjeh
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Stede Broec
Provincie:
Noord-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Lisaaa
54 Jaar · Almere · Flevoland
hallo ik ben een volle vrolijk, vriendelijke eerlijk vrouw en wie ben jij
Hete dame (54) contacteren
Lovefeaver
65 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Toen ik met mijn vriend op vakantie ging naar Italië, werd ik verliefd op een veel jongere man. Op de momenten dat mijn vriend niet in de buurt was hebben we zelfs even gekust. Het contact is helaas verbroken maar heb er wel een kater aan
Rijpe granny (65) wil sex
Annamaria
52 Jaar · Maastricht · Limburg
Ik poseer graag naakt voor de camera, maar om nou altijd selfies te nemen ben ik een beetje klaar mee. Ik wil dat jij geile man dat voor mij doet en wie weet loopt het op hete seks uit.
Mooie dame (52) wil sex
Marloezie
53 Jaar · Deventer · Overijssel
Na de relatiebreuk begin ik weer te leven. Mijn ex kon geen erectie meer krijgen en we hadden geen seks meer. Seks is net zoiets als koffie dat heb ik ook dagelijks nodig. Ik zoek geen opa-types maar een man die voor volle tieten gaat en
Oude dame (53) zoekt sex
Pinkywoman
69 Jaar · Beringen · Vlaams-Limburg
Waar ik heel erg naar snak, is een heerlijke vent waar ik een mooie tijd mee kan hebben. Het hoeft niet zo zeer een vaste relatie te zijn, zolang we maar plezier hebben.
Wulpse granny (69) wil man