Meer info over Ratatoeje
Getrouwd maar mis de spanning. Misschien kun jij mij die spanning bezorgen?
Naam:
Ratatoeje
Leeftijd:
50 Jaar
Woonplaats:
Westerkwartier
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Lilyyyy
52 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Ik heb een relatie maar ik mis soms gewoon iets in mijn relatie, ik ben erg gelukkig met mijn vriend maar de passie is er een beetje uit en dat mis ik toch wel een erg, daarom probeer ik het hier te vinden.
Lieve dame (52) zoekt sex
Traumachick
53 Jaar · Lelystad · Flevoland
Ik heb aardig wat ellende gehad, ik ben in therapie voor alles geweest. Ik heb een moeilijke jeugd gehad en een helse scheiding van een narcist. Ik heb alles overleefd. Dus ik denk nu dat ik alles aan kan.
Mooie dame (53) wil sex
Femmy48
55 Jaar · Katwijk · Zuid-Holland
Mijn relatie is echt al een tijdje voorbij en het verlangen naar sex begint nu wel steeds meer te groeien. Verder geen gedoe maar alleen sex met elkaar, niets eenmaligs trouwens, want daar houd ik niet van.
Lieve oma (55) sexdaten
Hellepieee
50 Jaar · Sudwest-Fryslan · Friesland
Al een tijdje heb ik het idee dat mijn man vreemd gaat, hij komt bijna elke avond veel later thuis met een domme smoes, ik heb daar geen zin meer in. Wil zelf ook wel weer eens een fijne tijd beleven!
Geile vrouw (50) zoekt man
Ternis
58 Jaar · Kerkrade · Limburg
Het is een druk leven wat ik heb maar probeer via hier een leuke man te vinden voor een leuke tijd.
Wulpse oma (58) sexdaten