Meer info over Reindje
Hoi ik ben Raghnilde. Om met de deur in huis te vallen.... Tientallen jaren geleden ben ik slachtoffer geworden van een woningbrand. De littekens op mijn armen spreken boekdelen. Ik zoek iemand die hier niet op afknapt, want dat doet mijn partner naar mijn gevoel wel. Ik zoek liefde en seks op regelmatige basis.
Naam:
Reindje
Leeftijd:
59 Jaar
Woonplaats:
Zoersel
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Jamzoetje
65 Jaar · Almere · Flevoland
De aandacht die ik krijg van mijn vriend is ver beneden peil, het lijkt wel of hij het niet meer ziet zitten en een einde aan de relatie wil maken. Komt goed uit, kan ik me storten op een man die me wel interessant vind en met mij een heerlijke
Lieve granny (65) zoekt man
Ikrijbetermotor
51 Jaar · Lingewaard · Gelderland
In de auto ben ik een gevaar op de weg maar op de motor gaat het helemaal goed, ik denk dat het komt omdat ik wat kleiner ben? Ik heb de auto namelijk al vaak vast geparkeerd.
Mooie dame (51) zoekt man
Zoe84848
54 Jaar · Westland · Zuid-Holland
Zelfvertrouwen is mij niet vreemd. Ik ben een leuke vrouw. Al iets op leeftijd, maar daar kun jij je voordeel mee doen. ik weet wat van de wereld en vooral, ik weet wat een man wil. Probeer het maar eens en schrijf me.
Oude dame (54) zoekt jongen
Toyboygezocht
64 Jaar · Midden-Drenthe · Drenthe
Sinds dat ik gescheiden ben, heb ik steeds meer aandacht gekregen voor jonge mannen. Liefde kent geen grenzen zeggen ze dus dat wil ik wel eens uitproberen.
Lieve granny (64) zoekt sex
Plezet
53 Jaar · Groningen · Groningen
Ik zoek plezier en een lekkere en hete tijd met alles er op en er aan. Ben jij die man die mij gaat verleiden of moet ik dat bij jou gaan doen?
Sexy dame (53) zoekt man