Meer info over Goika
Steeds geef ik alles van mezelf maar krijg er heel weinig voor in de plaats. Wij zitten toch niet meer in de tijd van huisje, boompje, tuintje. Mijn vriend denkt van wel en daarom waag ik mij hier. Ik hou van een concert of eens naar theater gaan en lijkt wel of hier heel leuke mannen zitten.
Naam:
Goika
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Vijfheerenlanden
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Rocete
59 Jaar · Almere · Flevoland
Het leven heeft me veel liefde en leed geschonken en ik hoop dat ik nog meer liefde kan ontdekken. Ik ben klaar om mij te binden en nog iets op te bouwen.
Mooie oma (59) contacteren
Doeiii
50 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
zin in een leuke date en vanuit daar kijken we wel verder toch?
Hete vrouw (50) zoekt man
Lowrie
57 Jaar · Eijsden-Margraten · Limburg
Ik zoek een man die mijn partner wil worden, de man die zich voor goede doelen inzet, zich zorgen maakt om de wereld en probeert om samen met mij een heerlijk leven te lijden.
Mooie oma (57) emailen
Caitlinne
62 Jaar · Amsterdam · Noord-Holland
Ik ben er klaar voor om een nieuwe liefde te vinden, mijn ex heb ik ver achter me gelaten en wat mij betreft bestaat hij niet meer. Gelukkig heb ik geen kinderen die de scheiding meegemaakt hebben en ben zo vrij als een vogeltje wat dat
Mooie granny (62) wil man
Saaihoor
61 Jaar · Den Haag · Zuid-Holland
Mijn vriend wil alleen maar thuis zitten en voetbal kijken. Ik krijg er de rambam van om eerlijk te zijn.. Ik wil gewoon gezellig een dagje weg of weer een beetje romantiek met iemand kunnen beleven.
Wulpse granny (61) zoekt jongen