Meer info over Berline
De laatste tijd hoor ik vaak dat ik zo droevig kijk en daar heb ik ook alle reden voor. Alleen is die reden mijn grote geheim die ik hier wel durf te verklappen. Mijn man is uit de kast gekomen en ik blijk al 5 jaar met een homo getrouwd te zijn. Op dat moment zakte ik echt door de bodem. We gaan nog niet uit elkaar, maar seks met mij daar gruwelt die van. Dat moet je maar elders zoeken zei die en dat doe ik nu via deze weg. Mijn voorkeur gaat wel uit naar een vaste seksmaatje.
Naam:
Berline
Leeftijd:
56 Jaar
Woonplaats:
Leusden
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Wendi
63 Jaar · Eemsdelta · Groningen
Na een scheiding en een mislukte relatie ga ik het gewoon weer opnieuw proberen. Ben geen opgeefster van aard en de aanhouder wint toch?
Lieve granny (63) sexdaten
Saflien
52 Jaar · Eemsdelta · Groningen
Ik moet eerlijk zeggen ik vind dit land de laatste tijd niet meer zo leuk. Is hier iemand die na denkt over emigreren?
Oude dame (52) zoekt jongen
Annnnemiek
58 Jaar · Lokeren · Oost-vlaanderen
ben een lieve vrouw en sta zeker open voor een nieuwe relatie.alles is spreekbaar.
Mature oma (58) zoekt sex
Romaisa
56 Jaar · Gooise · Noord-Holland
Als jij van dikke vrouwen houdt, ben ik precies wat je zoekt. Ik ben behoorlijk vol, vooral mijn tieten zijn enorm. Je kunt er helemaal in verdrinken en tietneuken is echt heerlijk bij mij. Als je dan klaarkomt, wil ik ik je zaad in mijn
Mooie oma (56) emailen
Virona
68 Jaar · Alblasserdam · Zuid-Holland
Hou van reizen naar verre landen. Heb al heel wat gezien van de wereld. Als ik thuis ben werk ik en pas ik op de kleinkindjes.
Oudere granny (68) wil man