Hete granny daten

Meer info over Wijnenvrouw
Van een goede fles wijn houd ik, zeker als het een droge witte wijn is. Wijn moet op je tong strelen, daarom geef ik liever iets meer uit dan dat ik voor goedkoop ga. Verder is mijn instelling niet zo, ik geef eigenlijk bar weinig uit aan mijzelf. Niet dat ik de knip op de portemonnee heb, alleen denk ik 10 x na of ik iets echt nodig heb. Hoe ik verder ben, dat mag je zelf ontdekken, er moet toch ook nog een leuke verrassingseffect in het kennis maken zitten.
Naam:
Wijnenvrouw
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Antwerpen
Provincie:
Antwerpen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Looaaij
57 Jaar · Delft · Zuid-Holland
Elke dag moet voor mij speciaal zijn, ik wil optimaal genieten van het leven en van de man die me op handen draagt. Een sensuele man is die ik zoek, iemand die weet hoe hij een vrouw moet verwennen in bed en daarbuiten.
Wulpse oma (57) contacteren

Antonia123
55 Jaar · Dronten · Flevoland
ik ben een eigenwijze, beetje stoere vrouw, doe de dingen graag op mijn manier maar doe ook graag iets samen. liefde van de man die door de maag gaat...ik kook heel graag. hou van mijn kinderen familie en vrienden. ben een beetje vreemd,
Sexy oma (55) zoekt sex
Prudentia
56 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Eerlijk gezegd ben ik niet echt wanhopig op zoek, maar ergens ook weer wel. Ik mis de seks enorm nu mijn man door een ziekte geen libido meer heeft. Het maakt mij verdrietig als ik eraan denk dat ik de rest van mijn leven geen seks meer heb.
Mature oma (56) wil man
Dianaaaa
57 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Laten we een feest van maken! Het leven is net pas begonnen, dus we gaan er nu flink tegenaan. Dat ben je wel met me eens toch? Schrijf me dan eens, dan maken we er een leuke tijd van!
Sexy oma (57) wil man
Liuze
57 Jaar · Stadskanaal · Groningen
Hoe lang moet ik nog wachten op de prins op het witte paard die mij lekker komt verwennen? Ik hoop dat die snel komt de nood is hoog. Heel erg hoog!
Oude oma (57) zoekt jongen