Meer info over Swindela
Heb sterk het gevoel dat ik weer een man nodig heb, en ik denk dat dit wel een manier is die bij mij kan passen. Ik heb niet veel eisen meer in het leven maar ik hou niet van saaie mannen. Verrassingen is iets waar ik goed in ben en hoop dat ook in een toekomstige partner te vinden.
Naam:
Swindela
Leeftijd:
54 Jaar
Woonplaats:
Zoetermeer
Provincie:
Zuid-Holland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder
Hophophop
56 Jaar · Deventer · Overijssel
Sportieve oudere dame hier! Een echt lachbekje en ik geniet van alles!
Geile oma (56) zoekt sex
Beachqueen
50 Jaar · Zoetermeer · Zuid-Holland
Mijn vriendinnen noemen mij de koningin van het strand, ik kan in de zomer gewoon echt geen dag zonder strand en zand.
Oude vrouw (50) daten
Marijedd
57 Jaar · Goeree-Overflakkee · Zuid-Holland
zoek een leuke man die verzorgd, lief en een beetje spannend is.
Sexy oma (57) zoekt jongen
Blondeursela
56 Jaar · Zwolle · Overijssel
Mis bij het opstaan een maatje die een heerlijk ontbijtje voor me maakt of gewoon even een luistert oor heeft. Ik ben al veel te lang alleen en wil mijn leven gaan delen met een sportieve, vriendelijke man die er voor me is.
Mooie oma (56) wil man
Bigbetty
56 Jaar · Nuenen, Gerwen en Nederwetten · Noord-Brabant
Eindelijk ben ik gescheiden van die saaie, luie kerel. In eerste instantie natuurlijk lekker maar alleen zijn heeft ook zo zijn nadelen. Ten eerste word mijn cup F niet meer gemasseerd en ten tweede ben je ook wel een keer uitgespeeld
Mooie oma (56) zoekt sex