Meer info over Marjantien
Zit lekker in mijn vel en mis zo af en toe een hete man om me heen. Zoek een man met grote handen en borsthaar die mijn kontje eens flink wil verwennen. Altijd geil is wel het motto van mij.
Naam:
Marjantien
Leeftijd:
55 Jaar
Woonplaats:
Groningen
Provincie:
Groningen
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Lovelifss
55 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Ben op zoek naar een leuke, gezellige man. Mannen met mooie, sprekende ogen zijn welkom om te reageren.
Hete oma (55) wil sex
Married
63 Jaar · Veenendaal · Utrecht
Al jaren getrouwd, en vastgeroest in een ingeslapen huwelijk, ik wil zo mijn leven niet slijten! Welke single man snapt wat ik bedoel?
Sexy granny (63) zoekt sex
Jojannek
68 Jaar · Nieuwegein · Utrecht
Mijn kinderen zeiden laatst tegen mij, mam wil je niet meer een man in je leven. Ik heb het een beetje weg gelachen eigenlijk maar ik ben er wel over nagaan denken.
Sexy granny (68) wil man
Rosann
62 Jaar · Delft · Zuid-Holland
Waarom ik hier ben? ik hen mezelf dat een hele tijd af gevraagd. Wat wil ik nou precies? Mijn man verlaten? Nee dat niet eigenlijk. Maar als ik hier nou de goede man tegenkom, dan weet ik het niet hoor...dan zou het best eens kunnen dat
Mature granny (62) verwennen
Happysage
52 Jaar · Tiel · Gelderland
Ervaren masseuse zoekt mannen om een heerlijke massage te geven. En als jij dat verlangt, ga ik door tot een happy end. Krijg jij nu al de kriebels en gaat er iets groeien? dan ben jij mijn man!
Sexy dame (52) emailen