Geile granny zoekt jongen
Meer info over Coragezellig
Ik ben niet iemand die alles open n bloot aan een ieder laat weten waarom ik hier ben. Ik wil je alleen zeggen dat ik een man zoek met wie ik het heel fijn kan hebben. Ik heb dan wel een relatie maar ik ben veel te vaak alleen thuis.
Naam:
Coragezellig
Leeftijd:
61 Jaar
Woonplaats:
Heerenveen
Provincie:
Friesland
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Zonder

DonNa1969
53 Jaar · Eindhoven · Noord-Brabant
Hey, ben jij die leuke , lieve, mooie, charmante, eerlijke, betrouwbare, optimistische, vrolijke, tikje ondeugende, niet te burgerlijke, sociale man die ik zoek ???????
Oude dame (53) wil man
JokeH
68 Jaar · Echt-Susteren · Limburg
Tsja. Spontaan. Op zoek naar iemand die leuke dingen wil gaan doen en dan zien we wel verder.
Hete granny (68) wil man
Shiha
58 Jaar · Meppel · Drenthe
Ik ben al een tijdje bezig in het alternatieve circuit, ik ben nu aan het leren over alternatieve geneeswijzen.
Rijpe oma (58) verwennen
Sunny_mar
59 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Ik kan je een klein beetje over mezelf verklappen en dat is dat ik heel erg stout ben... De rest moet je zelf maar achter komen
Oudere oma (59) wil sex

Mieo
62 Jaar · Venray · Limburg
Ouder maar zeker nog niet versleten want nu begin ik pas in de fleur van mijn leven te komen vind ik. Ik geniet heel graag en kan best wel eens flirten af en toe ook al heb ik een relatie. Mijn vriend hoeft dit niet te weten maar zou heel graag
Wulpse granny (62) daten