Meer info over Marvelt43393
Wat zou het toch weer eens leuk zijn om een leuke tijd te hebben met een leuke man. Ik kan me de tijd niet meer heugen dat ik echt gelachen heb met iemand en terug kan blikken om een mooie en onvergetelijke tijd. Als er iemand is die deze situatie herkent dan zouden wij misschien wel een leuke vriendschap op kunnen bouwen.
Naam:
Marvelt43393
Leeftijd:
63 Jaar
Woonplaats:
De Ronde Venen
Provincie:
Utrecht
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Sjoukje
55 Jaar · Terschelling · Friesland
Iedereen zegt altijd dat ik er nog zo jong uit zie. En daar ben ik best wel heel trots op. Eens kijken of de mannen werkelijk nog interesse in me hebben. Ik ben wel getrouwd, maar wat niet weet, wat niet deert toch?
Mooie oma (55) wil sex
Lenteke
56 Jaar · Leeuwarden · Friesland
Voordat ik op zoek ga naar een serieuze relatie, wil ik genieten van het vrijgezellenleven. Dat doe ik jaren en ik ben er nog niet klaar mee. Misschien komt dat wel nooit, maar daar maak ik me nu niet druk om. Voor nu zoek ik gewoon een man
Mature oma (56) zoekt sex
AshleydeC
54 Jaar · Haarlem · Noord-Holland
Ik zou het zo fijn vinden om weer eens een leuk weekeinde te hebben, weg van de discussies, ruzies en ellende! Wie durft?
Rijpe dame (54) zoekt jongen
Liot
57 Jaar · Emmen · Drenthe
Mijn relatie is niet meer zo top sinds dat ik een chronische ziekte heb, welke man kan mij ondanks mijn ziekte wel accepteren?
Lieve oma (57) wil sex
PassieNanda
57 Jaar · Almere · Flevoland
Alles moet bij mij met passie, geen passie geen seks. Ik hou van knuffelen en kroelen en geef en ontvang graag orale seks.
Mature oma (57) zoekt sex