Meer info over Roromantisch
Iedere keer seks op bed hebben is totaal niks voor mij. Verschillende plaatsen waar we de kans hebben om betrapt te worden trekt mij veel meer aan, daarom wil ik graag een kerel die ook echt dingen durft en niet bang is.
Naam:
Roromantisch
Leeftijd:
51 Jaar
Woonplaats:
Almelo
Provincie:
Overijssel
Land:
België
Sexdating:
Ja
Slikken:
Nee
Anaal:
Nee
Bi-curious:
Nee
Condoom:
Met
Sanjax
53 Jaar · Gent · Oost-vlaanderen
Mag je als getrouwde vrouw geen fantasieën meer hebben, ik denk het niet. Mijn grootste fantasie is om een seks te hebben met een wildvreemde man. Moet toch top zijn als je dat kan beleven. Wil jij dat ik dan voor jou die wildvreemde dame
Hete dame (53) daten
Jenniefer
50 Jaar · Winterswijk · Gelderland
Dit is voor mij een nieuwe medium, ergens vind ik het eng, ergens vind ik het ook te gek om op deze manier nieuwe mensen te leren kennen. Mijn vriendengroep mag van mij een stuk groter worden, de vrienden die ik heb zijn op 1 hand te tellen.
Rijpe vrouw (50) daten
Softijs
55 Jaar · Kruisem · Oost-vlaanderen
Ik: eigenwijs, druk, bitchie maar ook lief, zorgzaam en gezellig.
Mooie oma (55) sexdaten
Nawind
51 Jaar · Amersfoort · Utrecht
Kan jij die man zijn die mij gewoon helemaal nat maakt?
Mooie dame (51) zoekt jongen
Felicea
53 Jaar · Groningen · Groningen
Hier ben ik dan een gescheiden vrouw maar met een succesvolle onderneming. Helaas heb ik geen kinderen maar heb mij daar inmiddels wel in berust. Het is goed zo. Maar ik wil wel graag weer de warmte en liefde voelen. Een maatje waar ik
Lieve dame (53) zoekt jongen